Nauka języka angielskiego

Indywidualne podejście

Zajęcia dla starszych dzieci (10+), młodzieży i dorosłych

Uczę indywidualnie, lub w małych 2-4 osobowych grupach. Kameralne podejście pozwala mi poznać każdego uczestnika, jego talenty, preferencje i wykorzystać ten potencjał do skutecznej nauki komunikacji w języku angielskim.

Zajęcia indywidualne

Lekcje indywidualne to zajęcia dostosowane tylko do Twoich zainteresowań, a czas konwersacji z lektorem jest wydłużony. Uwaga lektora skupiona jest tylko na Twoich
oczekiwaniach i Twoim celu nauki języka.

Małe grupy

Lekcje w małych grupach to zajęcia w grupach do 4 osób, o maksymalnie zbliżonych celach nauki języka, w podobnym wieku i o zbliżonym poziomie językowym. Poziom ustalany jest indywidualnie dla każdego podczas wstępnej rozmowy.

angielski1

Przełamywanie barier

Jako trener języka angielskiego z wieloletnim doświadczeniem oraz coach skupiam się na przełamywaniu barier i pokonywaniu obaw przed mówieniem po angielsku.

Tworzę ciepłą i przyjazną atmosferę, która sprzyja nabieraniu pewności siebie by swobodnie porozumiewać się w języku obcym.

Stwarzam okazje do wykorzystania języka w trakcie spotkań z obcokrajowcami, organizowanych przeze mnie warsztatów rozwijających zainteresowania oraz kreatywność ich uczestników.

Jak pracuję

Zajęcia dostosowane do Ciebie

Jak pracuję

W trakcie zajęć ważnym aspektem dla mnie jest budowanie bezpieczeństwa uczestnika, tak by mógł swobodnie, bez stresu przełamać barierę mówienia.

Pracę rozpoczynam od analizy potrzeb oraz zainteresowań słuchacza. Dla każdej osoby/grupy materiały przygotowuję indywidualnie
uwzględniając potrzeby uczestników, obszary do rozwoju. Często wykorzystuję w pracy gry planszowe, multimedialne lub stworzone przez siebie.

Przygotowanie do egzaminów
8-klasisty/matury

Ta część mojej działalności opiera się na realizowaniu cyklu treningów przygotowujących do egzaminów kończących Szkołę Podstawową i Średnią.

Podczas zajęć główny nacisk kładę na te obszary języka angielskiego, z którymi uczestnik ma trudności. W toku całorocznych zajęć zapoznaję uczniów z formułą egzaminów, przeprowadzam próbne sesje, a tuz przed egzaminem ustnym proponuję sesję tzw. rozgadania. Zapewniam rzetelne przygotowanie i wparcie przez cały proces nauki.

Nauka mówienia

Zajęcia, które prowadzę w szybkim tempie przełamują barierę mówienia. Moi uczniowie zyskują pewność siebie, poznają nowych ludzi i praktycznie wykorzystują język.

Wielu z moich uczniów dzięki swobodnej komunikacji w języku angielskim realizuje swoje plany, podróżuje. Wspieram swoich uczniów w rozwoju zawodowym, dostosowując tematykę zajęć do branży, w której się specjalizują.