Coaching

Chcesz zmieniać swoje nawyki?

Pragniesz zwiększyć swoją efektywność?

Potrzebujesz wsparcia w podjęciu trudnej decyzji?

Coaching to cykl spotkań, podczas których będę Cię wspierać w Twoim rozwoju i dokonywaniu zmian. To Ty określisz drogę, którą chcesz podążać – zbudujesz wizję swojego rozwoju, ustalisz cele i przełożysz je na plan działania. Podczas sesji ustalimy poszczególne kroki realizacji Twoich planów, tak abyś osiągnął sukces. Nauczę Cię wspierać siebie w rozwoju osobistym. Podczas pracy skupię się na Twoim potencjale, na Twojej wiedzy, umiejętnościach i możliwościach. Chcesz dowiedzieć się więcej?

Jeśli któraś sytuacja lub myśl brzmi znajomo - zapraszam na sesje coachingowe

1.

Myślisz, że wszystko jest jak trzeba, że masz czego potrzebujesz, aby efektywnie działać,
podejmować trafne decyzje, a jednak coś Cię powstrzymuje

2.

Brakuje Ci motywacji do osiągnięcia upragnionego celu (nauki nowej umiejętności, zmiany nawyków)

3.

Potrzebujesz zmiany w istotnym obszarze swojego życia i potrzebujesz inspiracji.

angielski1

Przełamywanie barier

Jako trener języka angielskiego z wieloletnim doświadczeniem oraz coach skupiam się na przełamywaniu barier i pokonywaniu obaw przed mówieniem po angielsku.

Tworzę ciepłą i przyjazną atmosferę, która sprzyja nabieraniu pewności siebie by swobodnie porozumiewać się w języku obcym.

Stwarzam okazje do wykorzystania języka w trakcie spotkań z obcokrajowcami, organizowanych przeze mnie warsztatów rozwijających zainteresowania oraz kreatywność ich uczestników.

W zaplanowanym procesie uwzględniając Twoje preferencje i predyspozycje pomogę odzyskać Ci zaufanie we własne siły i motywację do działania i zmiany.